Cestovné poistenie vám pri cestovaní nesmie chýbať!

Každý, kto sa chystá na dovolenku, by si mal ešte pred odchodom dobre premyslieť, čo bude chcieť v ním vybranej destinácii robiť, kam bude chcieť ísť a ako sa bude chcieť po danej krajine pohybovať, ako dlho má v pláne zdržať sa a pod. Odpovede na tieto otázky sú dôležité najmä kvôli vhodnému výberu cestovného, prípadne aj havarijného poistenia.

Cestovné poistenie vám kryje riziká na cestách.

Väčšina poistiek chráni pred náhlou zmenou zdravotného stavu. Je tu však možnosť poistenia aj voči poškodeniu či strate batožiny, dodatočným finančným výdavkom pri spôsobení škody tretej osobe alebo stornovaní zájazdu.

Hoci je vždy na klientovi, pre aké prípady sa poistí, v zásade platí, že šetriť na poistení sa nevypláca. Keďže v prípade poistnej udalosti sa poisťovňa zaujíma o presné okolnosti jej vzniku, poistné plnenie bude vyplatené v závislosti od rizík, krytých v poistnej zmluve. Netreba preto nič podceňovať!

Rozhodnite sa pre najvýhodnejšie cestovné poistenie online!

Výška sumy, ktorú klient bude musieť za cestovné poistenie zaplatiť samozrejme závisí od rôznych faktorov. Dôležité sú najmä činnosti, ktoré plánuje klient počas svojho pobytu vykonávať. Ak ide o „klasickú“ dovolenku za účelom oddychu, poistná suma bude o čosi nižšia, ako napríklad u klienta, ktorý má v pláne vyskúšať „netradičné“ či dokonca adrenalínové športy.

Poistiť si môžete dať v podstate čokoľvek – budete za to však musieť zaplatiť. Aby ste však neplatili nič navyše, rozhodnite sa pre praktickú kalkulačkuporovnajte si ponuky všetkých poisťovní. Na základe jej výsledkov budete okamžite vedieť, kde získate to najlacnejšie cestovné poistenie. Môžete si ho navyše uzavrieť nielen výhodne, ale aj jednoducho a pohodlne online. Vypočítajte si teda tu a teraz, koľko Vás cestovné poistenie na Vašu cestu bude stáť!

Kalkulačka cestovného poistenia

Cestovné poistenie prostredníctvom Netfinancie.sk

Vedeli ste, že...?

  • ...na zahraničnú dovolenku v lete vycestuje zhruba 35 - 45 percent Slovákov?
  • ...najviac Slovákov chodí na zájazdy a dovolenky v júli?
  • ...takmer 70 % dovolenkárov smerujúcich do zahraničia trávi dovolenku pri vode?
  • ...len každý desiaty dovolenkár si vyberie poznávací zájazd?
  • ...vyše 50 % dovolenkárov sa ubytováva v hoteloch?
  • ...lietadlami, autami a autobusmi cestuje na dovolenku zhruba rovnaký počet cestujúcich?
2011 - 2023 © poistenie-motorovych-vozidiel.sk